11 grudzień 2019

Diler narkotyków trafił za kraty

fot. KPP Gostyń
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego pod zarzutem posiadania, udzielania i handlu narkotykami. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli kilkaset porcji i tabletek różnych narkotyków. Mężczyzna trafił już do aresztu. Natomiast za czyny których się dopuścił grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
REKLAMA

Mężczyzna wpadł w ręce dzielnicowych podczas legitymowania. Policjanci podchodząc do niego zauważyli jak wyrzucił zwitek papieru. Chwilę później okazało się, że była w nim marihuana. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego znaleźli kolejne porcje narkotyków. Śledczy zabezpieczyli łącznie 468 gramów amfetaminy, 278 gramów marihuany i 87 tabletek ecstasy. Policjanci dotarli również do wielu osób, którym zatrzymany udzielał lub sprzedawał narkotyki.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania, udzielania i handlu środkami odurzającymi lub substancjami psychotropowymi. Miejscowy sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec 27-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gostyniu