9 styczeń 2020

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży

Policjanci wyjaśnili sprawę kradzieży pięciu samochodów z terenu jednej z firm w powiecie gostyńskim. Zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców powiatu górowskiego. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali przesłuchani. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
REKLAMA

Śledczy nad sprawą pracowali od połowy grudnia 2019 roku. Wówczas z terenu jednej z firm recyklingowych w powiecie gostyńskim nieznany sprawca ukradł peugeota 206 i hondę prelude. W ciągu kilku kolejnych dni ktoś z placu odjechał mercedesem, audi i skodą octavią.

W wyniku realizacji sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj podejrzani mają po 23 lata i są mieszkańcami powiatu górowskiego.

Kryminalni zajmujący się sprawą odzyskali skradzione auta i zebrali mocny materiał dowodowy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Podczas przesłuchania przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.

Za czyny, których się dopuścili odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
33251
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gostyniu