Fetysze seksualne. Niektóre są naprawdę niezwykłe

Jan urządził w jednym z pokoi salę szpitalną – specjalnie do łóżkowych igraszek. Wojtka natomiast podnieca obecność futra i przebieranie się za zwierzęta. Oto fetyszyści, do których dotarło WP.PL.
REKLAMA
Jan przyznaje, że nie wie, skąd wziął się u niego fetysz szpitala. Na co dzień zajmuje się handlem wózkami widłowymi i nie ma nic wspólnego z medycyną. Uważał jednak, że seks w dyżurce pielęgniarek lub  szybki numerek w sali chorych tuż przed obchodem musi być bardzo podniecający.

Kiedy więc zaczął szukać urozmaiceń w życiu seksualnym, postanowił odtworzyć w jednym z pokoi salę operacyjną. Pomieszczenie to służy jedynie zabawom seksualnym i Jan z partnerką na co dzień w nim nie śpią. Mężczyzna przyznaje, że najbardziej podnieca go w sali chirurgicznej łamanie tabu, które seks burzy w 10 sekund.
Wojtek natomiast lubi przebierać się za futrzane zwierzęta. Uważa, że musi ukrywać się ze swoimi preferencjami seksualnymi. Według niego, byłby skończony jako nauczyciel, gdyby takie informacje wyszły na jaw.

Jak jednak przekonuje seksuolożka Marianna Kalinowska, współcześnie fetyszy nie traktuje się już jako zboczenia czy dewiacji. Ktoś, kto lubi przebieranki nie jest z definicji uznawany za osobę z zaburzeniami.

Kalinowska jednak podkreśla, że zaburzenia u fetyszystów również mogą wystąpić, ale wówczas gdy czynnik podniecający (jakiś przedmiot, zjawisko lub miejsce) zaczyna zastępować drugiego człowieka. Warto się wówczas udać do terapeuty.


Źródło: WP.PL
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
23074
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gostyniu